Caddebostan - Satılık Daire

Hamam Sokak
Armağan Apartmanı

TESLİM TARİHİ: EYLÜL 2010

Armağan Caddebostan Satılık Daire

Caddebostan Satılık Daire

5 Oda + 1 Salon,
Çatı Teraslı Dubleks Daire

"Çok odam olsun, ama evim geniş de olsun", "Şehre tepeden bakayım, ama yeşil bir bahçem de olsun" diyorsanız; işte bu ev tam size göre! Çatı dubleksimizde bahçe keyifini yaşayabileceğiniz 70 m²'lik bir teras alanımız var. Bahçe özleminizi giderebileceğiniz bu bölümde kısmi Adalar manzarası mevcut.

Armağan Apartmanı Teras Armağan Apartmanı Teras Kuşbakışı

Enerji Tasarruflu Daire

Termostatlı ısı panelleri kullandığımız evin ısıtma sistemi kombidir. Doğramalarda Alman malı Rehau marka renkli PVC ve ayrıca oldukça işlevsel olan elektrikli renkli panjur kullanılmıştır. Merbau cinsi parke döşenmiş oldukça geniş salonumuz 54 m²'dir. İhtiyaç halinde yaz-kış kullanabileceğiniz 24.000 btu'luk güçlü bir klimamız mevcuttur.

Armağan Apartmanı Salon Armağan Apartmanı Salon Armağan Apartmanı Salon

Geniş Mutfak

Sürgülü kapısı olan 19 m²'lik mutfağımız geniş bir alana sahiptir. Mutfak ankastrelerimiz Franke markadır. Evyemiz çok özel camdan yapılmıştır. Mutfağımız, Lineadecor Abanoz ağacı mutfaktır. Mutfak tezgahı %100 Akrilik Corian'dır.

Armağan Apartmanı Mutfak Armağan Apartmanı Mutfak

Ebeveyn Yatak Odası’nda Giysi Odası

Alt kattaki ebeveyn banyolu yatak odamızda 6 m²'lik geniş bir giysi odası bulunmaktadır. Ayrıca bu odada 12.000 btu'luk klima mevcuttur. Balkona geçiş giysi odasından yapılmaktadır.

Armağan Apartmanı Ebeveyn Odası Armağan Apartmanı Ebeveyn Giyinme Odası Armağan Apartmanı Ebeveyn Banyo Armağan Apartmanı Ebeveyn Banyo

Jakuzili Banyo

Ortak kullanıma açık alt kattaki banyoda jakuzi kullanılmıştır. Banyo aynası sürgülü olup banyo dolabı oldukça kullanışlıdır. Banyo vitrifiyeleri Villeroy & Boch markadır. Ebeveyn banyolu oda bu kattadır. Ayrıca üst katta ortak bir banyo mevcuttur.

Armağan Apartmanı Banyo Armağan Apartmanı Jakuzi Armağan Apartmanı Çatı Banyo Armağan Apartmanı Çatı Banyo

Antre

Antre zeminleri ve tüm ıslak zeminler Villeroy & Boch yer kaplaması ile özenle yapılmıştır. Tavan, gömme spot ışıklı asma tavandır. Antrenin yan tarafında geniş ve derin gömme portmanto bulunmaktadır. LCD ekranlı diafondan apartman girişinin renkli görüntüsünü almak mümkündür.

Armağan Apartmanı Antre Armağan Apartmanı Hol

Ahşap Merdiven

Dubleksimizin üst katına çok özel ahşaptan yapılmış İtalyan merdivenle çıkılmaktadır. Bu katta oda bölmeleri henüz yapılmamış olup isteğe göre yapılacaktır. Aydınlatmayı sağlamak için çatı pencereleri kullanılmıştır.

Armağan Apartmanı Ahşap Merdiven Armağan Apartmanı Çatı Katı Armağan Apartmanı Çatı Katı

Kitchenette Mutfak

Üst katta ufak bir mutfağımız vardır. Mutfakta, isteğe bağlı olarak hem soğutucu hem dondurucu olabilen, buzdolabımız mevcuttur.

Armağan Apartmanı Çatı Mutfak Armağan Apartmanı Çatı Mutfak

Alman Malı Asansör

Apartmanımız, 6 kişilik, son derece güvenli, Alman malı Thyssen-Krupp marka asansöre sahiptir.

Armağan Apartmanı Cephe Armağan Apartmanı Cephe Armağan Apartmanı Cephe

Açık ve Kapalı Otopark

10'u açıkta ve 9'u kapalıda olmak üzere toplam 19 araçlık otopark yeri bulunmaktadır.

Armağan Apartmanı Otopark